Skip to Content

BEZPEČNÝ DOMOV

Vítejte Doma

On the photo you can see two female volunteers building home in context of social responsibility program called Welcome Home that is organized by Henkel's Construction Business Unit.

You need to accept cookies to play this video

Bezpečný domov je zásadní pro prolomení kruhu chudoby a položení základů pro budování lepšího života. Díky finanční podpoře Fritz Henkel Nadace podporujeme rodiny, které potřebují renovovat svůj dům, školu nebo sousedství.
Fritz Henkel Nadace (odkaz).

Od našeho prvního dobrovolnického projektu v roce 2016 jsme dosáhli následujících milníků:

  • 15 projektů
  • 10 zemí
  • Více než 750 dobrovolnických dní zaměstnanců společnosti Henkel
  • Účastní se více než 350 zaměstnanců společnosti Henkel
  • Naše úsilí po celém světě pozitivně ovlivnily několik tisíc životů

Snižování Škodlivých Látek

Various tubes togther with some plants on the laboratory table

Zdraví a spokojenost našich řemeslníků a majitelů domů jsou pro nás důležité. Ujišťujeme se, že používají správně naše produkty a dodržují bezpečnostní předpisy. Ceresit přebírá odpovědnost za proaktivní identifikaci a nahrazování škodlivých látek v našich produktech. Pracujeme na vývoji nových technologií, které zvyšují bezpečnost a transparentnost v hodnotovém řetězci. Prostřednictvím našich řešení s nízkým obsahem emisí a nízkou prašností neustále vyvíjíme produkty pro zlepšení zdraví a bezpečnosti. Ceresit se snaží podávat nejlepší výkony tím nejbezpečnějším možným způsobem.

Nízkoemisní Výrobky

Podíl recyklovaného obsahu společnosti Henkel

Ceresit LP Sustainability Graphic Emissions

Nízké emise. Bezpečnější vnitřní prostředí.

Co jsou emise?
Emise jsou vypouštěny znečišťujícími plynnými látkami do životního prostředí. Ve vnitřním prostředí většinou vycházejí z čerstvě nanesených laků a barev, lepidel, izolačních systémů a dalších stavebních materiálů. Nejvýraznější jsou krátce po aplikaci určitých produktů, ale mohou přetrvávat ve vzduchu dny a měsíce po instalaci materiálů. Emise jsou definovány jako „těkavé organické sloučeniny“ (TOS).

CM 17 Banner with Packshot and EMICODE

Certifikace EC 1. Bezpečnost ve vlastním domě

Vybírejte bezpečné výrobky s nízkými emisemi.

Řešením pro ochranu vlastního zdraví a spokojenosti jsou produkty s nízkým dopadem na bezpečnost vnitřního ovzduší. Standardizované označení EMICODE vám umožňuje rozpoznat tyto produkty a učinit vědomá rozhodnutí o nákupu, která jsou šetrná ke zdraví. EMICODE (odkaz).