Skip to Content

Hydroizolace a utěsňování

cz ceresit waterproofing stage mobile waterproofing systems

Vlhkost nejen ničí konstrukci stavby, může také vést k různým zdravotním problémům jejích uživatelů. Značka Ceresit nabízí to správné řešení. U nás najdete široké portfolio systémových řešení pro hydroizolaci, která se používají v celé stavbě, od základů po střechu. Tyto systémy poskytují kvalitní ochranu, která brání pronikání vody v jakékoliv formě.

Zda jde o vnitřní nebo venkovní použití, novostavby nebo rekonstrukce starých objektů, obkládání malé koupelny nebo velké veřejné plovárny, soukromé či průmyslové aplikace, můžete si být jisti, že značka Ceresit představuje to správné řešení v rozsáhlém sortimentu dokonale sladěných produktů. Naše produkty pro obklady a dlažby díky našim zkušenostem a vývoji nových technologií poskytují nejlepší výkonové parametry a trvanlivost materiálů, přičemž lepení obkladu a dlažeb je zároveň rychlejší a méně namáhavé.

  • Hydroizolace a utěsňování
    Hydroizolace a utěsňování

    Vlhkost ničí nejen konstrukci stavby, ale může vést i k různým zdravotním problémům. U nás naleznete široké portfolio systémových řešení na hydroizolaci, které se používají pro celou stavbu, od základů po střechu. 

  • Systémová řešení
    Systémová řešení

    Profesionální know-how a informace na jednom místě – systémy Ceresit 

Prozkoumat podle

Máte Dotaz?

Rádi vám zodpovíme jakýkoli dotaz ohledně našich produktů, kde koupit nebo jaké je správné řešení pro váš projekt.