Skip to Content

Oblasti působnosti

Na základě našich kompetencí jsme vybudovali mezinárodně uznávaný sortiment stavebních materiálů a systémových řešení pro mnohé oblasti použití – od lepicích a utěsňovacích produktů na obklady, dlažby, okna, fasády, střechy a podlahy po montážní a upevňovací technologie. Ať jste pokrývač, podlahář, specialista na fasády nebo střechy, v každém případě se můžete spolehnout na snadnost použití a vynikající vlastnosti, které naše produkty nabízejí.

Mnoho stavebních činností nelze provádět pouze s jednotlivými produkty a řešeními. Značka Ceresit proto staví na komplexních produktových systémech, jejichž komponenty jsou dokonale sladěny – od systémů na pokládání obkladů a dlažeb až po fasádní zateplovací systémy. Všechny systémy, nabízené pod značkou Ceresit, mají mimořádně vysokou úroveň bezpečnosti aplikace a lehkou zpracovatelnost. To zase znamená úsporu času a nákladů pro uživatele produktu.

cz ceresit oblasti pusobnosti fields of competence
ETICS

Kompatibilní systémy pro zateplení a konečnou úpravu všech druhů fasád.

Obklady a dlažby

Produkty pro kompletní systémy pokládání obkladů a dlažeb: lepidla, spárovací hmoty, těsnicí a hydroizolační produkty pod obklady a dlažby.

Podlahy

Produkty na přípravu podkladu, vyrovnávání podlah a konečnou úpravu podlah.

Montážní PU pěny

Izolační a montážní pěny, které se používají v různých částech stavby.

Interiérové povrchové úpravy

Penetrační nátěry a interiérové stěrky, včetně moderních a všestranných konečných úprav povrchu.

Opravy a sanace betonu

Zdicí, opravné a speciální malty, přísady a příměsi.

Hydroizolace a utěsňování

Hydroizolační a střešní výrobky určené k použití v rámci celé stavby.