Skip to Content

Dokonale Hladký A Pevný Povrch

Vylepšené Produkty Pro Profesionální Podlahové Systémy

Vysoká efektivnost nákladů a perfektní výsledky. Společnost Henkel nabízí širokou škálu podlahových produktů značky Ceresit včetně potěrů, vysoce kvalitních základních nátěrů, dokonale
hladkých samonivelačních hmot a nízkoemisních lepidel pro všechny typy krytin. Všechny výrobky lze snadno aplikovat a připravit rychle k použití se zárukou skvělé kvality.

Celý systém Ceresit splňuje technické požadavky na různé typy zátěží, které vždy vyhovují požadavkům uživatelů. Jedna z nejdůležitějších částí systému je samonivelační hmota, které se aplikuje ve formě tenké kompozitní vrstvy na podklad, k dosažení hladkého a pevného povrchu.

Základ Pro Dokonale Hladké A Pevné Povrchy

Samonivelační hmota – suchá směs s velkým rozlivem, používá se k vytvoření dokonale hladkého a pevného povrchu. Pevnost v tlaku samonivelační hmoty je stejná, nebo dokonce vyšší než u tradičního betonu. Jelikož jsou podklady často příliš drsné, porézní a nerovnoměrné, problémy jsou často nevyhnutelné – zejména pak při instalaci tenké nebo lesklé podlahové krytiny. Bez profesionální přípravy povrchu se nainstalované podlahové krytiny mohou stát konstantním zdrojem problémů. Samonivelační hmoty by měly být správně smíchány s určeným množstvím vody, to umožňuje vyhladit i případné nerovnosti podkladu díky jejich specifickému rozlivu.

Vylepšené vlastnosti produktů zaručují vyšší odolnost vůči poškrábání a snížení prašnosti povrchu. Větší homogennost struktury přispívá ke zlepšení pevnosti v tlaku, a činí tak aplikaci na kritických podkladech bezpečnější.
 

Mnohem více výhod pro celý systém

Samonivelační hmoty Ceresit s novou technologií jsou nyní ještě spolehlivější součástí podlahového systému. Stěrky s vylepšenou recepturou vytvářejí lepší vazbu s podkladem a vydrží vyšší namáhání od podkladu a zatížení. Všechna tato vylepšení byla implementována, aby zvýšila pohodlí a spokojenost konečného uživatele.

Fibre Force Technologie V Samonivelačních Hmotách

Mezinárodní středisko pro inovativní stavební technologie Ceresit se rozhodlo zařadit technologii zpevňování skelnými vlákny k vybraným samonivelačním hmotám. Skelná vlákna zlepšují pružnost při zvýšeném tahu a vytváří tak dokonalé spojení uvnitř struktury samonivelační hmoty. Tato technologie je již užívána v lepidlech na obklady a dlažbu, stejně tak ve fasádních systémech (u vnějšího zateplovacího systému), skelná vlákna byla vybrána pro zajištění nejlepšího výsledku.

cz-Ceresit-FF-flooring-3D-structure-text-new.png
cz-Ceresit-FF-flooring-FIBRES-new.jpg

Bezpečné pro vaše zdraví

Skelná vlákna používaná v samonivelačních hmotách Ceresit DG, DL, DH MAXI splňují kritéria uvedená v poznámkách Q a R (č. 1.1.3, příloha VI k TSI) Nařízení CLP (ES č. 1272/2008) Evropskou komisí. To jasně potvrzuje, že vlákna použitá v samonivelačních hmotách Ceresit nepředstavují při dodržování obvyklých bezpečnostních opatření pro aplikaci a manipulaci zdravotní rizika. Se značkou Ceresit si můžete být jisti, že máte správné řešení pro každý podklad.

Ceresit vytvořil výztuž, která omezuje praskliny v průběhu smršťování a zlepšuje tak povrchové vlastnosti samonivelační hmoty. Stěrka se smršťuje v počáteční fázi vytvrzování, ale přidání skelných vláken a vhodných aditiv zabraňuje tvorbě mikrotrhlin.

cz-Ceresit-FF-flooring-MACRO-1-new.jpg
cz-Green-heart-new.png

Více informací na www.ceresit.cz

Naše Produkty

 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/cz/cs/produktu/podlahy/produkt#/ceresit-dg/SAP_0201TBC014P2/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT DG
  Sádrová samonivelační podlahová hmota, pro tloušťku vrstvy 3 - 30 mm v jedné pracovní operaci. 
 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/cz/cs/produktu/podlahy/produkt#/ceresit-dh-maxi/SAP_0201TBC01V33/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT DH Maxi
  Samonivelační podlahová vyrovnávací hmota pro tloušťku vrstvy 3 - 30 mm v jedné pracovní operaci. 
 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/cz/cs/produktu/podlahy/produkt#/ceresit-dl/SAP_0201TAC014P4/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT DL
  Anhydritová samonivelační podlahová hmota, pro tloušťku vrstvy 2 - 15 mm v jedné pracovní operaci. 

You need to accept cookies to play this video

Máte Dotaz?

Rádi vám zodpovíme jakýkoli dotaz ohledně našich produktů, kde koupit nebo jaké je správné řešení pro váš projekt.