Obklady a dlažby

Renovace koupelny nebo kuchyně, stavba terasy nebo kachlových kamen - lepení obkladů a dlažby má mnoho podob. A každá z nich musí být řešena jiným způsobem.

více

Podlahy

K zabezpečení spolehlivé instalace podlahových krytin se doporučuje připravit vyhovující podkladovou plochu. Ceresit nabízí vysoce kvalitní produkty na penetrování, podkladové vrstvy a utěsnění, na vyrovnávání a vyplňování, ale i produkty na opravu trhlin či pokládku a opravy betonu.

více

Zateplovací systémy

Zdi a fasády tvoří více, než jen kostru domu. Jejich tepelně izolační vlastnosti rozhodují, jak účinná a úsporná je samotná budova.

více

Renovace a oprava betonu

Ceresit nabízí kompletní řešení k opravě betonových konstrukcí se širokou škálou produktů pro různé oblasti použití. Aditiva Ceresit umožňují upravovat vlastnosti materiálů pro dosažení co nejlepších výsledků.

více

Hydroizolace a utěsňování

Vlhkost ničí nejen konstrukci stavby, ale může vést i k různým zdravotním problémům. U nás naleznete široké portfolio systémových řešení na hydroizolaci, které se používají pro celou stavbu, od základů po střechu.

více

Izolační systémy WinteQ

V oblasti okenních izolačních systémů se okno již nepovažuje za slabý článek. V odvětví stavebnictví se modernizace materiálů a technologií oken stala běžným standardem.

more