Aktuality

Kupte si jakékoliv pastovité omítky a fasádní nátěry Ceresit a získejte značkovou elektroniku! Akce probíhá od 27.8. do 20.10.2018.

Kupte si jakékoliv pastovité omítky a fasádní nátěry Ceresit a získejte značkovou elektroniku! Akce probíhá od 27.8. do 20.10.2018.

NOVINKA: Suchá a čistá fasáda díky nové technologii Double Dry

Silikonové a silikátové omítky Ceresit jsme od července 2017 obohatily o techologii Double Dry. Omítky nyní disponují extrémně nízkou nasákavostí (W3) a velmi vysokou propustností vodní páry (V1).

NOVINKA: 511 barev CON pro Vaši fasádu

V sortimentu fasádních zateplovacích systémů stavební chemie Ceresit (Henkel ČR) se na jaře 2017 objevila první z klíčových novinek - výrazné rozšíření barevného spektra odstínů Ceresit Colours of Nature. Inovované spektrum nese označení Colours of Nature (CON) Systém pro Architekty a současnou nabídku 211 barev rozšiřuje až na 511.

Oblíbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS přichází v inovovaném provedení

Na našem trhu velmi oblíbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS pro lepení nenasákavých (gresových) a všech typů keramických podkladů (glazované, terracota) přichází s inovovanou recepturou, díky které se tento výborný produkt stává ještě lepším. Nejlepší verze lepidla v historii s "Power polymery" z laboratoří firmy Henkel má proto oprávněně vynikající reputaci mezi odborníky.

Produkty Ceresit s certifikací EMICODE EC1 a EC1 PLUS

Vzhledem k tomu, že převážnou část svého života strávíme v interiéru (podle výzkumu Univerzity Karlovy v Praze ve vnitřním prostředí trávíme více než 90 % našeho života), měli bychom jeho kvalitě věnovat maximální pozornost. Pro lidské zdraví je rozhodující pobývat v klimaticky bezvadném prostředí, s přirozenou regulací vlhkosti a bez škodlivin, jakými jsou například těkavé organické látky (VOC) a některé mikroorganismy.

Potřebujete pomoc s výběrem vhodného zateplovacího systému?

Připravili jsme pro Vás novou aplikaci, která Vám pomůže s výběrem vhodného zateplovacího systému pro váš dům. Najdete zde dotazník, který vám po zodpovězení jednoduchých otázek navrhne vhodný systém. V aplikaci jsou prezentovány jednotlivé zateplovací systémy značky Ceresit, jakož i jejich výhody, vlastnosti a produkty z nichž se daný systém skládá. Před samotnou realizací konkrétního zateplovacího systému je však nutné poradit se s technickým zástupcem značky Ceresit.

Pro Profi MAGAZÍN - Jaro 2016

Právě vyšel nový Pro Profi magazín společnosti Henkel, Divize lepidel.

Právě vyšel nový Pro Profi magazín společnosti Henkel, Divize lepidel.
Právě vyšel nový Pro Profi magazín společnosti Henkel, Divize lepidel.

Ceresit opět sponzorem MS v hokeji!

80. mistrovství světa v ledním hokeji se letos uskuteční v Rusku, ve městech Moskva a Petrohrad a také letos je jeho oficiálním sponzorem značka Ceresit.

TV spot - CE 40

Televizní spot pro Ceresit CE 40