Inspirujte se odstíny Colours of Nature

Colours of Nature představuje kolekci barev pro fasádní omítky a nátěry inspirovanou krásou přírody, která nás obklopuje. Příroda nabízí rozmanité odstíny, od světle modré moří a oceánů, slunečně žluté a oranžové barvy pláží a pouští přes intenzivní červenohnědé zemité odstíny až po uklidňující zelenou lesů a kopců.

S cílem poskytnout architektům a investorům ještě více možností při barevném návrhu fasády, byla paleta Colours of Nature rozšířena o 300 nových barev, které doplňují aktuální nabídku 211 barev. Nový barevný systém Colours of Nature pro architektky obsahující 511 barev je inspirovaný současnými i budoucími barevnými trendy. Zahrnuje 85 barevných řad po 6 odstínech. Odstíny jsou navíc rozděleny do 4 hlavních skupin: WATER (voda), SAND (písek), EARTH (země) a FOREST (les).

WATER (voda)

Moře a oceány, jejich svěžest a čistota. Vzpomínky na bezstarostné dny volna. Modrá, to je barva, která do Vašeho života vnese vitalitu a energii. Skupina odstínů Ceresit WATER nabízí široké spektrum odstínů modré barvy od nejsvětlejších až po intenzivní. Užijte si barvy Pacifiku, mrazivou krásu Antarktidy a Arktidy nebo tmavomodré odstíny Polynéských vod inspirované exotickými ostrovy, jako je Havaj či Samoa.

SAND (PÍSEK)

Kalifornské pláže, slunečná Ibiza, pláže Barbadosu a Jamajky, vulkanický šedý písek z ostrova Stromboli či rozlehlé pouště našeho světa inspirovali skupinu barevných odstínů Ceresit SAND. Ideální volba pro každého, kdo miluje teplo, přátelsky působící žlutou nebo přírodní odstíny hnědé barvy. Tyto barvy jsou plné optimismu, radosti ze života a přenášejí nás ve vzpomínkách na dovolenou na Krétě či Mallorce.

EARTH (ZEM)

Andaluská a Umbrijská hnědá, růžové skály Arizony či hnědě oranžové tóny z Kalábrie a Algarve jsou typickými příklady největší skupiny barevných odstínů Ceresit. Tato skupina reprezentuje lásku k přírodě a tradici a základní potřebu člověka žít v souladu s prostředím okolo nás. Barevné odstíny Ceresit EARTH jsou proto ideální volbou pro každého, kdo se chce i doma obklopovat barvami země, žít v souladu s přírodou, a ne ji kontrastovat. Autentické odstíny země v této skupině jsou vždy krásné bez ohledu na rychle se měnící módní trendy nebo nálady.

FOREST (LES)

Klid, harmonie a láska k přírodě. V této skupině naleznete barvy Montanské krajiny, Toskánských vrchů, Bornejské či Jávské džungle a mnoho dalších krásných míst. Temné, světle zelené i namodralé barvy – každá z nich si určitě nalezne své stoupence. Barevné odstíny Ceresit FOREST vytváří z Vašeho domova přirozenou součást přírody a zároveň dominantní prvek krajiny, do které je zasazen.