Kreativní vlny

Hybridní styl spojující kontrastní tvary a linie s cílem vyjádřit aktivní a pozitivní styl. Budovy, které upoutají na první pohled a vyzařují pozitivní vibrace prostřednictvím svých jednoduchých, hladkých a oblých tvarů. Mořské vlny, strmé útesy a rozsáhlé zelené pláně propůjčily svůj charakter tomuto stylu.

Styl nabitý energií je podpořen čerstvými a pokrokovými tóny Tahiti a Adriatic ze skupiny barevných odstínů WATER (voda). Naleznete zde skupinu živých a stimulujících barev s vysokou sytostí z řady Vitálních barev. Spolu s nimi sem patří i rubínová, třešňová a růžová z linie Atcama a Oklahoma či cihlově červená a oranžová ze skupiny zemitých odstínů (EARTH) z linie Utah, které přinášejí klid a pohodu. Mořská zelená z linie Oregon připomíná oceán. Kreativní vlny zachycují neuvěřitelné momenty, kdy se příroda přeměňuje svým jedinečným způsobem. Tento styl jasně ukazuje, jak člověk přetváří přírodní tvary v něco umělého a technického bez ztráty inovativního a organického pocitu z přírody.

Mezi barevné odstíny nevíce ladící k barvám ze stylu Kreativní vlny patří kromě barev z tohoto stylu i odstíny ze stylů Městská krajina a Láska k přírodě.