Zvolte si svůj styl

Celá paleta 511 barev Colour of Nature je rozdělená do 6 barevných stylů podle jejich odstínů. Každý styl odpovídá jinému architektonickému přístupu tak, aby byla zabezpečena konzistentnost, synergie a optimální výsledek jak pro oči, tak pro mozek. Konečná podoba budovy by měla ve výsledku zrcadlit lidské emoce a evokovat určitou náladu.

Každý styl má svůj symbol a název, jež ztělesňují zdroj jejich inspirace. Doporučujeme kombinovat barvy ve stejném stylu, které jsou označeny stejným symbolem. Trochu odvážnější avšak stále ladící je kombinace dvou různých stylů/symbolů. Pravidla barevného kombinování jsou představeny na následujících podstránkách.

Městská elegance s mírně elegantním nádechem vytváří půvabné a skvostné efekty. Styl je doplněn přírodními tvary, jemnými květinovými motivy a pečlivě zvolenou škálou elegantních klasických barev..

více »

Poutavá hra linií a tvarů vložená do praktické a moderní architektury měst a předměstí. To, co příroda vytvořila, bylo člověkem transformováno do různých částí a prvků budov.

více »

Tento styl se hodí do prostředí, kde se vyžaduje formálnost a soustředění. Pro jeho jednoduché geometrické linie vyhrává na místech s nadčasovým a klasickým designem. Ačkoliv jde o formální a urbanistický koncept, se svými bohatými tóny zelených a zemitých barev se též pojí s přírodou..

více »

Kombinace hybridních tvarů a jemných linií, která perfektně zrcadlí ultramoderní a organické trendy v architektuře. Styl je nabitý energií a doplněný svěžími, pokrokovými a stimulujícími barvami.

více »

Svými uklidňujícími liniemi podpořenými ekologickým a organickým designem vyjadřuje tento styl lásku a náklonnost k přírodě. Díky přátelským a neformálním tvarům je ideální pro víkendové domy, chaty a neformální budovy..

více »

Nejcitlivější styl spjatý s bohémským životním stylem je reprezentován ornamenty a bohatou komplexní výzdobou. Jemné barvy, křehké odstíny a delikátní design byly stvořeny proto, aby zdůraznily romantického ducha fasády..

více »